Jak uspořádat svatbu na zahradě poradí TENTino.cz

Zahrady jsou čím dál tím populárnější možností místa pro svatby, kterou páry v poslední době volí velmi často. Proč? Roli hraje estetika, praktičnost, cena a krásná atmosféra venkovní svatby. Jak takovou svatbu naplánovat tak, aby vyšla přesně podle plánů a nic vás nezaskočilo? Připravili jsme si pro vás tipy od specialistů z TENTino.cz, jak na to.

TENTino s.r.o. – prodej a pronájem party stanů vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ referencemi.

Vlivy počasí

Když máte svatbu venku, nemůžete si dovolit neřešit počasí. Zvolte si termín, který má nejlepší předpověď a zároveň zajistěte alternativní plány, kdyby náhodou přišel nečekaný déšť.

Ideální je pronajmout si party stan (nebo radši několik), kam se hosté můžou schovat. Nechte si jeden v záloze i na obřad, ať nemusíte k oltáři s deštníkem. Počítejte s tím, na osobu potřebuje cca 0,5-0,75 m² prostoru – na každých 10 hostů tedy budete potřebovat alespoň 5-7,5 m² zahradního stanu.

Hygiena je základ

Kromě místa na umytí rukou a dostatečného počtu WC myslete i na další důležité součásti bezpečného zázemí, jako jsou místa, kde si hosté mohou nalít nealko nebo se schovat do stínu. Také myslete na dostatek míst na sezení, a to i ve stínu.

Dekorace

Svatba v zahradě je, co se týče dekorací, poměrně odlišná od té uvnitř. Můžete využít přírodních vlastností zahrady, stromů a záhonků (třeba zavěsit lampionky do větví stromů) a také prostoru, který je oproti svatbě v místnosti mnohem větší a nabízí místo pro větší kreativní vyjádření.

Ideální je volit přírodní dekorace, které do zahrady krásně zapadnou a nebudou se být se stromy a květinami, které v ní už jsou.

Výhody svatby v zahradě

Svatba na zahradě má mnohé výhody. Podívejte se na náš soupis kladů svatby na zahradě, třeba vám pomůže se rozhodnout:

  • více prostoru za méně peněz
  • otevřený prostor – žádný vydýchaný vzduch!
  • možnost využití prskavek a podobných záležitostí, které jsou uvnitř nebezpečné
  • kreativní prostor pro výzdobu
  • přírodní a ekologičtější svatba
  • příjemná atmosféra
  • prostor na běhání po děti

Společnost TENTino s.r.o. působí na tuzemském trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout kvalitní party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem.